קריירה בברוקס-קרת

אם אתם מנהלי כספים או חשבים מנוסים, בקיאים בניהול חשבונות או מתמחים בשכר, ייתכן ונוכל להציע לכם הזדמנות להשתלב בחברת ברוקס-קרת שירותים פיננסיים, המציעה אווירה ייחודית המשלבת מקצועיות ויחס אישי.

הצוות הבכיר שלנו כולל אנשי מקצוע שעבדו וחלקם אף היו שותפים בחברות רואי חשבון מהגדולות והמוכרות בשוק. הם הצטרפו לברוקס-קרת כי הם חיפשו משהו שונה והם נשארו איתנו כי אנחנו בין החברות המעטות שזוכרות שלצד העבודה הקשה לאנשים יש חיים, משפחות ומחויבויות שונות. ייתכן וזאת הסיבה שבתחום בו אנשים כל הזמן מחליפים מקומות, הצוות שלנו בוחר להישאר איתנו שש שנים ויותר.

הנה רק כמה מן הסיבות שכדאי לכם להצטרף ולהיות חלק מברוקס-קרת:

האנשים. המשרד שלנו עוסק במספרים, אבל בראש ובראשונה אנחנו עסק של אנשים. אחת המחמאות שאנחנו מקבלים שוב ושוב מלקוחותינו היא כמה נעים לעבוד איתנו. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי ליצור מקום עבודה נהדר שכיף להגיע אליו כל בוקר. אנו מאמינים בעבודה רצינית ומשמעותית, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים ליהנות ממנה.

קריירה מגוונת. ברוקס-קרת היא אחת מחברות הניהול הפיננסי המובילות בישראל, עם יותר מ- 130 עובדים ומעל ל- 300 לקוחות, הכוללים חברות סטארטאפ וחברות רב-לאומיות, מה שמאפשר אווירת עבודה מגוונת ומעניינת. אתם יכולים לעסוק בטכנולוגיות חקלאיות ולמחרת בטכנולוגיות פיננסיות ובשבוע שלאחר מכן בפרויקט הרכבת הקלה בתל אביב.

התפתחות אישית ומקצועית. בברוקס-קרת אנו מאמינים שהעובדים שלנו הם הנכס החשוב ביותר ואנו דוגלים בהעצמה ובהתפתחות אישית ובמקצועית. לכן אנו משקיעים בכל העובדים שלנו ומארגנים הרצאות של מומחים מהמובילים במשק, מציעים להשתתף בסמינרים כלכליים, שיעורי אנגלית שבועיים (מועברים על ידי מנהל לשעבר בוול סטריט) או בסדנאות ניהול. בברוקס-קרת מספר רב של נשים העובדות במגוון משרות ואנו מציעים לכולן קורסים להעצמת נשים בעסקים. זהו המקום בו תוכלו להתפתח הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית.

קידום. אנו מעודדים צמיחה פנימית ומציעים אפשרויות קידום לעובדים. אנו מאפשרים כמעט תמיד הזדמנויות קידום לאנשים מוכשרים. הצמיחה מתאפשרת גם על ידי השימוש שאנחנו עושים בטכנולוגיה להשגת כלים יעילים שהופכים את העבודה לקלה ומדויקת יותר.

משפחה. יש המון חברות שאומרות “אנחנו משפחה”, אבל בברוקס קרת אנחנו לא מסתפקים בסיסמאות ומיישמים זאת הלכה למעשה. תוכלו לשאול כל אחד ואחת מאנשי הצוות. אנו מכבדים את זכותכם להשקיע במשפחות שלכם ובמחויבויות שונות שיש לכם מחוץ למסגרת העבודה. אנו עובדים קשה כדי להבטיח לכם איזון אמיתי בין העבודה לחיים. אנחנו נשארים יחד בזמנים טובים ובזמנים פחות טובים כי זה מה שמשפחה עושה.

הצטרפו לצוות המומחים של ברוקס-קרת!

 

צפו בנו בפעולה