מחלקת השמת מומחים

יצירת מאגר הכשרונות שלכם

 

מוסיפים מומחיות לארגון

החברה שלכם גדלה, ועכשיו הגיע הזמן להקים מחלקה פיננסית. כלקוח של חברת ברוקס-קרת, אנו נסייע לכם למצוא את האנשים המתאימים ביותר כדי להבטיח המשך צמיחה והתרחבות לחברה שלכם.  בזכות הקשרים הנרחבים שלנו בתעשייה, אנו מכירים את האנשים המוכשרים בתחום, יודעים מי זמין, מי מחפש עבודה ומי מציע את הכישורים המתאימים ביותר לכם. 

בין אם אתם מחפשים מועמדים למשרות בסיסיות יותר, כמו הנהלת חשבונות או מועמדים לצוות השכר, ובין אם אתם זקוקים לסיוע בגיוס אנשים בעלי כישרון למשרות בכירות כגון סמנכ”ל כספים, אנחנו ננהל את תהליך הגיוס בשבילכם. נוכל לחסוך לכם את הזמן והטרחה הכרוכים בהתמודדות עם סקירה של מאות קורות חיים וראיון המועמדים. אנו נבחן את הכישורים שלהם ואת ההתאמה הארגונית ונוודא שהמועמדים המועברים להערכה שלכם הם המועמדים המתאימים ביותר עבורכם. 

תהליך הגיוס שלנו כולל הגדרת התפקיד והפרופיל הנדרש, זיהוי מועמדים מתאימים ועריכת מיון ראשוני (כולל ראיונות פנים אל פנים), וזאת על מנת להעריך את ההכשרות, כישורים ומידת ההתאמה של כל מועמד לחברה שלכם.

איתור ובחירת מנהלי חשבונות המתאימים ביותר עבורכם

בברוקס-קרת פיתחנו תהליך אבחון ייחודי לאיתור מועמדים למשרת ניהול חשבונות. תהליך זה משפר באופן משמעותי את מידת ההתאמה של המועמדים הנבחרים. הבדיקה הייחודית שלנו מעריכה את היכולת של המועמד במגוון תחומים מקצועיים וההמלצות שלנו מבוססת על מידת ההתאמה העולה מהבדיקה. כלי זה ייחודי לחברת ברוקס-קרת והוא משפר ומייעל באופן משמעותי את תהליך בחירת המועמדים.

אנו נעבוד יחד אתכם ועם הצוות החדש שיוקם כדי להבטיח מעבר חלק והמשך עבודה רציף.

 

הייחודיות שלנו בברוקס-קרת:

icon1

 מאגר מועמדים נרחב

תיהנו ממאגר גדול ומוסמך של מועמדים מה שיסייע לכם לקצר את זמן החיפוש. 

icon1

 ניסיון נרחב בתעשייה 

תוכלו להסתמך על ההתמקדות שלנו במגזר הפיננסי ועל הניסיון הרב שצברנו ולהיות בטוחים שאתם מקבלים את המועמדים המתאימים למשרות המתאימות. 

icon1

ניסיון של עשרות שנים

הארגון שלכם יכול לסמוך המומחיות שלנו המבוססת על יותר מ-20 שנות ניסיון ולהיעזר בהכוונה מקצועית בגיוס עובדים ואיוש משרות.

צוות מומחי הגיוס שיעמוד לרשותכם יעניק לכם:

  • שירות אישי – שירותי הגיוס שלנו הם שירותי בוטיק ואנו עובדים בצמוד לכם ולמועמדים כדי למצוא את ההתאמה המושלמת
  • פיתוח כישרונות מותאם – המועמדים שנציג בפניכם מותאמים בקפידה ליעדים ולצרכים הייחודיים שלכם.
  • סינון מתקדם –  אנו פיתחנו כלי בדיקה מתקדמים, המאפשרים לקבוע באופן מדויק את רמת הכישורים והמיומנות של כל מועמד כדי לוודא התאמה מרבית לצרכים הייחודיים שלכם
    באיוש המשרה.

 

מיכל אקרמן

מנהלת גיוס

linkedin

למיכל ניסיון רב בתחום משאבי אנוש בתאגידים שצברה במהלך עבודתה, הן בתעשיית ההיי-טק והן בארגונים תעשייתיים וממשלתיים, בישראל ובארה”ב.

מיכל אחראית על ניהול כל ההיבטים של גיוס והשמה ודואגת שכל לקוח של ברוקס-קרת מוצא את המועמדים המתאימים ביותר לצרכים המקצועיים, הפיננסיים והחשבונאיים שלהם.

למיכל תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בהתמחות במשאבי אנוש מאוניברסיטת טמפל בארה”ב.

לקוחות מספרים על שירותי הגיוס שלנו:

בן גנור, רו”ח | מנהל פיננסי בחברת S.C Western Segment’s Construction Limited partnership. פרויקט הקו האדום

“לאחר שחיפשתי זמן רב את המקום הטוב ביותר להתחיל את הקריירה המקצועית שלי, היתה זו מיכל אקרמן ממשרד ברוקס-קרת שנתנה לי את ההזדמנות הטובה ביותר והתאימה לי את המקום המושלם להתחיל בו את הקריירה שלי. בברוקס-קרת נפגשתי עם מגייסת בעלת גישה מקצועית וידע, שהעניקה תמיכה ורגיעה, וידעתי שאני בידיים טובות.
תודה לכם על כל מה שעשיתם, ואני בטוח שכאשר הזמן יגיע אפנה אליכם שוב.”

מיכל בר נתן | סמנכ”ל כספים | SatixFy ישראל בע”מ.

“תודה רבה לכם על הטיפול המקצועי במציאת רואה חשבון לחברה שלנו.
כל המועמדים שהגיעו דרככם היו רלוונטיים והתאימו לדרישות שלנו!
שוב, תודה רבה”

ערן מלר | מנכ”ל | Ecoppia

“גייסנו לאחרונה מנהלת משרד דרך חברת ברוקס-קרת. אני ממליץ בחום על ברוקס. הם השלימו את תהליך החיפוש וההשמה באופן יעיל וכמעט ללא צורך בפיקוח. הגישה שלהם לעבודה היתה מקצועית לחלוטין.”

נעמה גבע | רו”ח

“מיכל היא מגייסת מיומנת ומקצועית שהצליחה למצוא את ההתאמה המושלמת בין משרה מסוימת והמועמדים הרלוונטיים ביותר. מיכל ליוותה אותי בכל שלב בתהליך עד שקיבלתי מספר הצעות עבודה. אין לי ספק כי הגישה המקצועית שלה תרמה רבות להצלחתי בתהליך. אני בהחלט איעזר שוב בשירותים שלה בעתיד כאשר אחפש הזדמנויות לקידום.”

קרן כהן | סמנכ”לית כספים | Insightera

“מיכל אקרמן, מנהלת גיוס בחברת ברוקס-קרת, סייעה לנו לאייש תפקיד מנהל חשבונאות בכיר בחברה שלנו.
אני מעריכה אותה על המקצועיות הרבה שלה. היא היתה מקצועית ביותר וידעה להעביר לנו מועמדים המתאימים לדרישות שלנו.”

ניסן חיבה-רביב | מנהל פיננסי | EFI Ink Jet Israel

“ניסיתי לאייש תפקיד מסוים וכבר הייתי בשלבים מתקדמים במשא ומתן עם מועמד שלא הגיע דרך ברוקס-קרת. מיכל תמכה בי ואיחלה לי בהצלחה. אני חייב להודות. היו לי ספקות בנוגע לאותו מועמד ובעזרת מיכל הבנתי שזו לא ההחלטה הנכונה. בסופו של התהליך בחרתי במועמד של מיכל שהסתבר כבחירה הנכונה. מיכל היתה מאד קשובה לסוג האדם שאני צריך ובחרה במועמד שהסתבר כבחירה מצוינת.”