מדוע לבחור בברוקס-קרת?

אנו שואפים למצוינות בכל מה שאנו עושים

 

מקצוענות – הלקוחות שלנו בעדיפות עליונה. בין אם אתם חברת סטארטאפ קטנה של שני אנשים עם חלומות גדולים, חברה גדולה עם 50 עובדים, או חברה רב-לאומית הפותחת משרדים בישראל, תוכלו לסמוך עלינו לספק מצוינות בכל פעולה שנבצע עבורכם.

 

שירות – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. אחד היתרונות של מיקור חוץ הוא היכולת לבחור בקפידה כל אחד מאנשי הצוות ולהגדיל את הצוות בהתאם לצורך. אנו נעשה הכל כדי להבטיח עמידה ביעדים ומתן שירות מיטבי – שלנו ושלכם. 

 

גמישות – בחרו את השירות הנחוץ לכם – שירותי סמנכ”ל כספים, חשבונאות, שכר ועוד, אנו מציעים את מה שאתם צריכים מתי שאתם צריכים. כל השירותים ניתנים בפיקוח רו”ח מוסמך ומנוסה המפקח על הפעילות ואחראי על בקרת האיכות.

 

יושרה – אנו מקפידים לפעול בהתאם לסטנדרטים האתיים המחמירים ביותר ומוודאים תאימות לדרישות רשויות המס ורשויות אחרות.

 

מיקוד – אנו מבינים שהשירות הטוב ביותר מצריך גישה למומחיות, ידע וכלים. זו הסיבה שאנו משקיעים כל העת באנשים שלנו, בשיפור תהליכים ובהטמעת טכנולוגיות חדשות.

 

חדשנות – עולם העסקים הגלובלי מתפתח כל הזמן. אנו דואגים להיות עם היד על הדופק ומפתחים כל הזמן דרכים חדשות לסייע להצלחת לקוחותינו.

 

שיתופי פעולה – הצלחה ארגונית דורשת שיתוף פעולה פתוח ושקוף. אנו דוגלים בשקיפות מלאה ומוודאים שהלקוחות שלנו יודעים בדיוק מה קורה ואינם צריכים לדאוג מהפתעות.

 

ערך מוסף – אנו מציעים לכם למנף את העסק שלכם ולפתוח דלתות למימון עם המשקיעים הנכונים באמצעות הרשת שפיתחנו. בנוסף, אנו נקשר אתכם לספקי שירות המציעים ציוד משרדי, שירותי שיווק, ביטוחים ועוד במחירים מועדפים לכל חברי משפחת ברוקס-קרת.