אורן ברוקס, רו”ח

מייסד שותף ברוקס-קרת שירותים פיננסיים

אורן ברוקס הוא האיש שעומד מאחורי החזון שלימים הפך להיות ‘ברוקס קרת’. בתחילת דרכו עבד כרו”ח במחלקה המקצועית בפירמת KPMG ובתום תקופה החליט לצאת לדרך עצמאית. לאחר כשנה של פעילות אינטנסיבית, שילב כוחות עם גיל קרת ובהמשך חברה אליהם דפנה ברוקס, רעייתו, וביחד הקימו חברה שונה וייחודית בגישתה – חברת ברוקס-קרת.

אורן, אשר ניחן ביושר והגינות יוצאי דופן, מאמין שיצירת אוירה של שיתוף פעולה, תוך טיפוח אנשי הצוות והלקוחות, הנו התשתית לכל דבר ועניין. “אנחנו עסק המתמקד בבני אדם. אמנם אנחנו עוסקים במספרים, אבל מחזיקים כל העת בתודעה שמאחורי המספרים, ישנם אנשים ומערכות יחסים, ובהם אנחנו בוחרים להתמקד. בין אם מדובר בלקוחות ובין אם מדובר בעובדים, כולם חלק ממארג עדין ורחב שנקרא משפחת ברוקס-קרת. ערך השיתוף והמשפחתיות מקבל ביטוי הלכה למעשה בחיי היומיום של החברה.”

אורן חונך ומלווה את שדרת השותפים, מנהלי הצוותים בחברה. הוא ממונה על האיכות והמקצועיות. אורן כמי שדוגל בגמישות מחשבתית, לא מאמין במבנים נוקשים או בהיררכיות, ומכאן, מעודד את כל מי שבא אתו במגע, להביע את דעתו, תוך שמזמין אותו לחשוב מחוץ לקופסא, על-מנת למצוא דרכים חדשות ויעילות שיביאו איתן להזדמנויות נוספות.

אורן הוא “העוגן” של החברה.
הוא מביא עמו ניסיון חיים ייחודי והשקפת עולם שדוגלת בקירוב אנשים ויצירת מכנה משותף כבסיס לשיתוף פעולה. הדבר בא לידי ביטוי גם בפילוסופיה שלו, לפיה: בכל אדם טמון פוטנציאל שאם רק יסופקו בעבורו התנאים הפיזיים והרוחניים המתאימים, הוא יצמח ויעשה כמיטב יכולתו. מכאן, הייחודיות יוצאת הדופן המאפיינת את החברה – יצירת תשתית ומרחב בטוח להתפתחות אישית ומקצועית של כל עובד בחברה.

לאורן תואר ראשון בחשבונאות וסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל-אביב.