אורן ברוקס, רו”ח

מייסד שותף ברוקס-קרת שירותים פיננסיים

 

אורן ברוקס הוא האדם שמאחורי ברוקס-קרת.

אורן עבד כרו”ח במחלקה המקצועית בחברת KPMG ולאחר תקופה החליט להיות עצמאי. אורן שילב כוחות עם דפנה, לה הוא נשוי, ועם גיל, ויחד הקימו חברה שונה וייחודית בגישתה – חברת ברוקס-קרת.

אורן מנהל ומוביל את ראשי הצוות בברוקס-קרת. כאשר לקוח חדש מצטרף לחברה, אורן יושב עם ראשי הצוותים כדי להבין מה יהיה השילוב המתאים ביותר. הוא מוביל את ישיבות הצוות הבכיר וממונה על האיכות והתאימות.

אורן לא מאמין במבנים נוקשים או בהיררכיות, הוא מעודד את כולם לדבר ולהביע את דעתם ומציע דרכי פעולה ועבודה חדשות ומשופרות שיובילו לתוצאות טובות יותר.

הוא יצר אווירה של שיתוף פעולה, תוך טיפוח אנשי הצוות והלקוחות. “אנחנו עסק המתמקד באנשים. נכון שאנחנו מתעסקים במספרים אבל מאחורי המספרים יש אנשים ואנחנו בחרנו להתמקד בהם. בין אם מדובר בלקוחות או בעובדים, כולם חלק ממשפחת ברוקס-קרת, ואנחנו דואגים למשפחה שלנו.”

בחברת ברוקס-קרת רואים בלקוחות הרבה יותר מאשר גורם משלם. ההצלחה של הלקוחות מעידה על ההצלחה של החברה והשירות המקצועי שהיא מעניקה. אורן מאמין שברוקס-קרת צריכה להיות חלק בלתי נפרד מקבוצת המנהיגות של הלקוח, גם כאשר הזמנים טובים וגם כאשר הם פחות טובים. “בברוקס-קרת אנחנו תמיד מתמקדים במה דרוש ללקוח.”

אורן הוא איש של “התמונה הגדולה”, והוא סבור שאנשים תמיד יעשו כמיטב יכולתם, וכי מנהיגים הם משאב זמין בכל מקום ובכל עת. לכן, כאשר הם משתפים פעולה הם מספקים את ההדרכה אבל מאפשרים לצוותים להמשיך באופן עצמאי. אורן מאמין שכאשר מתייחסים לעובדים כראוי, הם יעבדו באופן עצמאי ויתנו 110%.

אורן הוא “העוגן” של החברה. הוא מביא איתו ניסיון חיים ייחודי והשקפת עולם שדוגלת בקירוב אנשים ויצירת קונצנזוס. הדבר בא לידי ביטוי גם בפילוסופיה שלו הבאה לידי ביטוי בחברה: הסתכלות על מצבים מכיוונים שונים ומתן הדרכה.

לאורן תואר ראשון בחשבונאות וסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל-אביב.