אודות 

 

משנת 1995 ברוקס-קרת הינה חברת השירותים הפיננסיים המובילה בישראל, המסייעת לחברות הייטק וסטארט-אפ לצמוח ולהפוך לסיפורי הצלחה.

אנו מציעים שירותים מקצה לקצה, הכוללים סמנכ”ל כספים מיומן, חשב פיננסי, הנהלת חשבונות, שכר, שירותים אדמיניסטרטיביים, פתרונות פיננסיים בארה”ב, שירותים פיננסיים לחברות רב-לאומיות בישראל, ועוד.

כל שירותי מיקור החוץ שלנו במכלול ההיבטים הפיננסיים, בישראל ובעולם, מתבצעים על ידי המומחים שלנו שיבטיחו לכם שקט נפשי, הפחתת עלויות ושירות ברמה גבוהה ביותר.

זו הסיבה שבין הלקוחות שלנו תוכלו למצוא כמה מהחברות הגדולות והמצליחות הפועלות בכל רחבי העולם, הפונות אלינו לקבלת ייעוץ ושירותים.

 

מה הופך את ברוקס-קרת למתאימה במיוחד לכם?

כסמנכ”ל הכספים האישי שלכם, אנו מלווים אתכם בכל השלבים ומסייעים לכם להתמודד בהצלחה עם כל אתגר. סמנכ”לי הכספים שלנו הם בעלי הניסיון המתאים והידע הרלוונטי והם מציעים תובנות, המבוססות על זווית ראייה ייחודית המשלבת הבנה אסטרטגית, יעילות ותחכום, ההכרחיות כדי לאפשר לחברה שלכם לצמוח ולהצליח.

בברוקס-קרת אנו תומכים בצמיחה שלכם. ברוקס-קרת אינה כמו כל החברות ואנו מציעים שירות המבוסס על ההבנה שבסיס פיננסי איתן דורש יותר משירותי חשבונאות. אנו מבינים כי זה כרוך בגיבוש אסטרטגיה שנשענת על תחזיות, מחשבה ותכנון הצרכים העתידיים לצד נקיטת הצעדים הדרושים לעמידה במטרות עכשוויות הנחוצות להבטחת תהליך הצמיחה.

בברוקס-קרת אנו עושים כל מה שנחוץ כדי להבין מהם הצרכים שלכם – ככל שתגדלו, הדרישות הפיננסיות יגדלו במקביל. יש צורך להבין נושאים שונים כגון תזרים מזומנים, קצב שריפת מזומנים, לצד ההשלכות הכספיות של ההחלטות העסקיות שתבצעו. אנו נסביר לכם את ההשלכות הפיננסיות של החלטות שונות, למשל האם עליכם לבצע רכישה? לגייס עובדים? האם כדאי לפנות למדען הראשי? לגייס כספים מגורמים מקומיים? אולי הגיע הזמן להתרחב ולפתוח משרדים בחו”ל? כל אלה הן החלטות בעלות משקל פיננסי ואנו נדריך אתכם ונסייע בשלבי היישום.

ברוקס-קרת – אנו נפתח לכם את הדלת למשקיעים – תהליך איתור והתקשרות עם משקיעים דורש הבנה עסקית ותחכום עסקי, המתמקד בחדשנות ומצריך ניהול פיננסי מקצועי וביצוע על ידי מומחים. כל השלבים חשובים – אופן פתיחת העסק, הרישום שלו ואמצעי הדיווח. בנוסף, נוכל לעזור לכם למצוא חברות חדשות כדאיות לרכישה, שיתופי פעולה ויוזמות משותפות שכדאי להשקיע בהן. מבין אלפי חברות הסטארטאפ, אנו יכולים להכיר לכם חברות המחפשות משקיעים בכל שלב.

הכל מתבסס על האנשים הנכונים – אנשים שאוהבים את מה שהם עושים ושואפים לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר – כל הזמן. זו הייחודיות של ברוקס-קרת.

לא רק כספים – במהלך השנים יצרנו קהילה המוקדשת כולה להצלחה שלכם. אנו מאפשרים לכם למנף את החברה שלכם ומעניקים לכם יתרון בזכות הרשת שלנו הכוללות קרנות הון סיכון מובילות, אנג’לים, אקסלרטורים ועוד, שיאפשר לכם להשיג כל מטרה.

אנו עובדים בשבילכם !

לכל לקוח צרכים, מטרות ושאיפות הייחודיים לו.

אנו בברוקס-קרת עושים כמיטב יכולתנו להבין את המטרות שלכם ולעזור לכם להשיג אותן.

כדי לפעול ביעילות, הצוותים שלנו מחולקים ל-4 חטיבות המיועדות לקבוצות שונות של לקוחות. כל חטיבה מתמקדת בשירותים ובמומחיות, המתאימים לצרכים של הקבוצה.